مسجد جامع

مسجد جامع اصفهان

این مسجد نتیجه ساخت و سازهای مداوم ، بازسازی ، اضافات و نوسازی در سایت از حدود ۷۷۱ تا پایان قرن ۲۰ است. بازار بزرگ اصفهان را می توان به سمت جبهه جنوب غربی مسجد یافت. این کشور از سال ۲۰۱۲ یک میراث جهانی یونسکو بوده است.

ساخته شده در دوره سلسله امویان ، در اصفهان شایع می شود که یکی از ستون های این مسجد شخصاً توسط خلیفه در دمشق ساخته شده است. گفته می شود پیش از تبدیل شدن به مسجد ، خانه عبادت زرتشتیان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

بوتیک هتل کریاس اصفهان © 1399 - 1398


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/hotelk/domains/hotelkeryas.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/hotelk/domains/hotelkeryas.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/hotelk/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/hotelk/domains/hotelkeryas.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35